O nas

MEDINSURANCE

OC MEDYCZNE

 to dział multiagencji DF Finanse Sp. z o.o. dedykowany do obsługi ubezpieczeń medycznych. Jako spółka istniejemy na rynku od 2007 roku i stale rozwijamy obszary swojej działalności.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwalają z najwyższą starannością dobrać ubezpieczenia, które zabezpieczą interesy i sprostają potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Klientów.
Dzięki współpracy z największymi i stabilnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne produkty, zapewniające szeroki zakres ochrony, tak aby każdy Klient czuł się w pełni bezpiecznie.
Od lat specjalizujemy się w dystrybucji i obsłudze ubezpieczeń dedykowanych do konkretnych grup zawodowych.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów w multiagencji podchodzących do każdego Klienta indywidualnie jest w stanie przygotować każdy produkt ubezpieczeniowy uszyty na miarę.

Szczegóły na stronie www.dfinanse.pl
FUNDACJA ZDROWI I BEZPIECZENI

W procesie ubezpieczenia fundacja pełni rolę „ubezpieczającego”, dzięki czemu możliwe jest przystępowanie indywidualnych osób do grupowych Programów na Specjalnie wynegocjowanych warunkach, które nie są dostępne dla Klientów indywidualnych. Dedykowane są one szczególnym grupom zawodowym między innymi takim jak lekarze.
Fundacja realizuje cele edukacyjne poprzez inspirację i popieranie programów związanych z bezpieczeństwem dzieci, m.in. w drodze do, i ze szkoły. Wspiera też działalność edukacyjną innych organizacji. 
Pomagamy w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych, informujemy o przysługujących prawach i obowiązkach wynikających z umów ubezpieczeniowych.
Prowadzimy szkolenia i konferencje poświęcone tematyce ubezpieczeniowej.
Organizujemy grupy zakupowe szukając oszczędności, dzięki którym organizacja będąca częścią grupy zakupowej będzie mogła zrealizować inne ważne cele.
Wokół tych najważniejszych dla nas priorytetów pragniemy skupić środowisko naukowe, działaczy społecznych i wolontariuszy.

Polityka Prywatności Fundacja Zdrowi i Bezpieczni

Szczegóły na stronie www.fundacjazdrowiibezpieczni.pl