Jak kupić polisę?

Jak korzystać z serwisu? 1. Nasz serwis jest wygodnym narzędziem do zawierania ubezpieczeń zawodowych i zarządzania nimi.
 2. Dostęp do opisów wszystkich produktów znajdziesz na stronie głównej.
 3. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym użytkownikiem, a chcesz kupić polisę możesz wybrać opcję zakupu z rejestracją a otrzymasz dostęp do strefy Klienta, w której będziesz miał dostęp do zakupionych produktów i wszelkich informacji dotyczących Twojej polisy. Zakupu odpowiedniej dla Ciebie polisy możesz dokonać również bez rejestracji.

Rejestracja
Rejestracja podczas zakupu zajmie Ci minutę.

Wystarczy podać adres email, który także będzie loginem do systemu.
Na podany adres email dostaniesz wiadomość, która będzie zawierała dalsze instrukcje dotyczące zakończenia procesu rejestracji.

Rejestrując się wyrażasz zgodę na korzystanie z serwisu medinsurance.dfinanse.pl, na warunkach obowiązującego Regulaminu.

Profil użytkownika
Jako zarejestrowany Użytkownik uzyskujesz dostęp do indywidualnego profilu Klienta i następujących opcji:
 1. Obsługa wniosków - jeśli w trakcie zakupu okaże się że podane przez Ciebie dane będą wymagały dodatkowej weryfikacji.
 2. Polisy - podgląd wszystkich Twoich polis, zarówno aktualnych, jak i archiwalnych.
 3. Przypomnienia - otrzymujesz niezbędne informacje płatnościach składek oraz wznowieniu wygasającej polisy.
 4. Pomoc i doradztwo - stały bezpośredni kontakt z naszymi konsultantami.
 5. Aktualizacja - możliwość zmiany, korekty swoich danych.
Szybki kontakt
Po zalogowaniu zachęcamy do korzystania z modułu Sprawy, jako najskuteczniejszej drogi porozumiewania się z nami. Informacje wysłane tą drogą są zawsze traktowane priorytetowo.

Strefa Klienta

 1. Czy konieczne jest założenie konta w ramach serwisu medinsurance.dfinanse.pl?
  Nie. W celu dokonania zakupu ubezpieczeń poprzez serwis medinsurance.dfianse.pl nie jest konieczne założenie konta. Jednak pozbawia to Użytkownika wglądu do złożonych wniosków i zakupionych polis w ramach serwisu. W przypadku braku konta, polisa zostanie wysłana do Ubezpieczającego tylko raz na wskazany we wniosku adres e-mail.

 2. Jakie korzyści daje mi założenie konta na medinsurance.dfinanse.pl?
  Założenie konta w ramach całodobowego serwisu medinsurance.dfianse.pl daje możliwość zakupu polis w ciągu kilku lub kilkunastu minut bez konieczności kontaktu z Ubezpieczycielem, a następnie wglądu do złożonych wniosków i zakupionych polis, a także w razie potrzeby ich wielokrotnego wydrukowania. Wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu i są dostępne „na wyciągnięcie ręki”. Co więcej, w każdej chwili masz dostęp do informacji o datach zakupu i wygaśnięcia polisy.

 3. W jaki sposób mogę założyć konto?
  W celu założenia konta należy kliknąć na zakładkę Strefa Klienta, znajdującą się w prawym, górnym rogu serwisu, a następnie wybranie zakładki Rejestracja. Po wypełnieniu wymaganych pól, zapoznaniu się z treścią i  zaakceptowaniu Regulaminu, wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych należy kliknąć na przycisk Rejestruj. Informacja o założeniu konta zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres mailowy. By ukończyć proces zakładania konta, należy je aktywować. W tym celu kliknij w link podany w treści przychodzącej wiadomości e-mail.

 4. W jaki sposób mogę zaktualizować dane?
  Zarejestrowane dane można zmienić po zalogowaniu się na swoje konto w ramach serwisu medinsurance.dfianse.pl, wybierając w górnym panelu Strefa Klienta, a następnie wybierając zakładkę Edycja Danych.

 5. Czy założenie konta jest bezpłatne?
  Tak. Założenie konta na medinsurance.dfinanse.pl jest nieodpłatne.

 6. W jaki sposób mogę aktywować konto?
  Po założeniu konta, na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie automatycznie wysłana wiadomość. W jej treści znajdziesz link - kliknij w niego, by aktywować konto.