Dobrowolne ubezpieczenie OC dla lekarza i lekarza dentystyZawód lekarza to ogromna odpowiedzialność, związana z codzienną koniecznością podejmowania decyzji, które dotyczą zarówno zdrowia jak i życia innych ludzi. Każdy lekarz związany jest w ogromnym stresem i jak każdy człowiek narażony jest na błędy. Będąc lekarzem, dobrze jest zapewnić sobie kompleksową, profesjonalną ochronę, która wykracza poza zakres obowiązkowych ubezpieczeń. Oferowane przez nas dobrowolne ubezpieczenia OC lekarzy dają wysokie poczucie bezpieczeństwa i chronią ubezpieczonego w życiu zawodowym i prywatnym. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej lekarza dedykowane jest zarówno lekarzom prowadzącym działalność gospodarczą, jak i zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Jeżeli jesteś lekarzem, podlegasz obowiązkowemu ubezpieczeniu OC i posiadasz umowę ubezpieczenia w tym zakresie, dobrowolne ubezpieczenie OC lekarza obejmuje również szkody objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC. Należy pamiętać, że ubezpieczenie dobrowolne działa wyłącznie w zakresie szkód, które nie mogą zostać zaspokojone z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia OC z powodu wyczerpania sumy gwarancyjnej. 

Dobrowolne ubezpieczenia OC dla lekarzy – dla kogo?

Dobrowolne ubezpieczenie OC lekarza dedykowane jest między innymi lekarzom, którzy wykonują działalność leczniczą w ramach praktyki lekarskiej, jako uzupełnienie zakresu ochrony ubezpieczeniowej, udzielanej na podstawie obowiązkowego OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą. Oprócz tego dobrowolne OC dla lekarzy polecane jest także lekarzom, którzy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia bez prowadzenia działalności oraz umowy o dzieło. 

Dobrowolne ubezpieczenie OC lekarza – załatw to razem z nami!

Jeżeli poszukujesz najbardziej atrakcyjnej oferty dobrowolnego ubezpieczenia OC lekarza, to trafiłeś idealnie! Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie na rynku doskonale wiemy, jak zapewnić największe bezpieczeństwo w tym zawodzie.  Zapewniamy szeroki wachlarz dobrowolnych ubezpieczeń dla lekarzy i dentystów, bez względu na rodzaj wykonywanej praktyki lekarskiej. Gwarantujemy bogatą ofertę polis, które są dostosowane do preferencji oraz wymagań każdego klienta. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenie występujące w dwóch wariantach:

   A. Przeznaczone dla lekarzy nieposiadających indywidualnej praktyki lekarskiej zatrudnionych na etat, umowę zlecenia czy wolontariat
   B. Przeznaczone dla lekarzy posiadających indywidualną praktykę lekarską z zawartym ubezpieczeniem obowiązkowym.

Co nas wyróżnia pośród konkurencji?

  • Atrakcyjna składka roczna od 141zł
  • Szeroki zakres sum gwarancyjnych
  • Ceniony i znany Ubezpieczyciel


Jak kupić dobrowolne OC lekarza w Medinsurance ?

Wybierz ubezpieczenie
i oblicz składkę
Podaj dane osobowe
i adresowe
złóż wniosek
i odbierz polisę
dokonaj płatności i ciesz się ochroną